Komitet Wyborczy Wyborców

Ruch Rozwoju Gmin Regionu Rybnickiego

Paweł HADAS

Pawe-HADAS

 

 

 • Wiek: 43
 • Miejscowość zamieszkania: Piece
 • O kandydacie: 
  • Wraz z żoną oraz dwójką dzieci stanowimy kochającą się rodzinę. Posiadam wyższe wykształcenie. Jako nauczyciel jestem także tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. W wolnym czasie oddaję się wielu aktywnościom. Przede wszystkim korzystam z życia domowego i staram się rozwijać moje pasje na wszelkie możliwe sposoby. W szczególności zgłębiam tajniki akwarystyki i doskonale swoje zdolności wędkarskie. W miarę możliwości chodzę również na mecze piłkarskie syna oraz pokazy taneczne córki.
  • Charakteryzuje mnie obiektywne spojrzenie na rzeczywistość, do każdej sprawy podchodzę z dystansem i zrozumieniem wobec cudzego stanowiska. Moim znakiem rozpoznawczym jest również wyjątkowe poczucie humoru. Jako dobroduszny człowiek nie potrafię odmówić nikomu w potrzebie, zawsze robię wszystko co w mojej mocy, aby pozytywnie wpłynąć na otoczenie.
  • Zawsze fascynowała mnie lokalna polityka, samorządowość. Chciałbym działać jako radny w naszej Gminie mogąc przyczyniać się do dalszego jej rozwoju. Spotykając się z mieszkańcami wysłuchiwałem wielu skarg i zażaleń, a także dobrych pomysłów. Zobowiązałem się poczynić starania o poprawę licznych elementów życia publicznego, także w infrastrukturze. Każdy mieszkaniec gminy powinien mieć realny wpływ na działania władzy i możliwość wprowadzania w życie swoich rozsądnych pomysłów.
  • Oto najważniejsze punkty mojego programu:
   - poprawa bezpieczeństwa na drogach
   - praca ponad podziałami politycznymi
   - wspomaganie lokalnych przedsiębiorców
   - pomoc w działalności organizacji pozarządowych
   - kontynuacja programu ochrony środowiska, w tym: zapobieganie niskiej emisji (np. wsparcie do wymiany źródeł ciepła termomodernizacji budynków, instalacji OZE, czyli odnawialnych źródeł energii) oraz dalsza budowa kanalizacji sanitarnej.